Ak parti seçim stardı verdi Ak parti seçim stardı verdi
Eyüpsultan Yeşilpınar Mahalle Muhtar Adayı Sinan Demir, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Eyüpsultan Yeşilpınar Mahalle muhtar adayı Sinan Demir seçim çalışmaları kapsamında Yeşilpınar Mahalle ve Cumartesi pazarı esnafını ziyaret edip Mahallenin önde gelen vatandaşkarıyla bir araya gelerek sohbet etti.Demir yaptığ açıklamada Yeşilpınarlıların sorunlarını birlikte çözecekleri sözü verdi.

Muhtar adayı Sinan Demir Yeşilpınar Mahallesinde esnafları ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için oy istedi.

Esnaflarla sohbet ederek ve desteklerini beklediğini söyleyen muhtar adayı Sinan Demir, “ Yeşilpınar Mahallemizde seçim çalışmalarımıza esnaflarımızı ziyaret ederek ev iş yeri derneklerde sohbetlere katılarak vatandadaşlarımızın istek ve taleplerini dinliyoruz.

Çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız devam ediyoruz. Yeşilpınar mahallemiz için yapılması gereken hizmetleri tepit ediyoruz. Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte tüm sorunları çözeveğiz Allahın izni ile.

Kamu Kurumları ile olan ilişkilerimizide en iyi şekilde vatandaşın yararına sunacağız. Demir muhtarlığın gönül işi olduğuna inanıyorum diyerek sözlerini tamamladı.  

Editör: TE Bilişim