Haber: Songül Yiğit BAŞARAN 

 Bir çok tanınmış ismin Astroloji Danışmanlığını yapan ünlü Astrolog Nilgün Akman, Şanlıurfa’da meydana gelen sel felaketi öncesi ülkemizde bunların yaşanacağını söylemişti!  Doğal afeti bilen Nilgün Akman'a Türkiye seçime giderken,siyasette merak edilenleri sorduk...

1-Sizi daha yakından tanıyabilir miyiz?

-Bu alana girmeden önce kamuda insan kaynakları özlük işler ve maaş  hesaplama uzmanı olarak görev yaptım.

2-Asrolojiye  olan ilginiz nasıl başladı?

-Astrolojiye ilgim  burçlar, gezegenlerle ilgili   ilgili yorumları dinlemek okumak hobilerimden biriydi, kısaca astrolojiyi kendime dinlenme alanı olarak seçmiştim. Eğitimler almaya başladım.
Temel orta seviye, ileri seviye yetmedi, branşlaşarak,

1 Mayıs'da Taksim'in yolları kapatıldı, Emekçilere polis izin vermedi 1 Mayıs'da Taksim'in yolları kapatıldı, Emekçilere polis izin vermedi
  • Finansal Astroloji
  • Rektifikasyon
  • Human Design 

Gibi eğitimler aldıkça öğrendikçe daha çok öğrenme ihtiyacı duyulan ve dinlenme alanı değil, çalışma alanı olduğunu keşfettim ve kendime meslek olarak seçtim.

3-Danışmanlık hizmeti veriyormusunuz?

-Evet aldığım eğitimler doğrultusunda danışmanlıklar veriyorum.

4- Önümüzde bir seçim süreci var, seçimle ilgili Ülkemizi neler bekliyor

- 6 Nisan Pazartesi günü 16 derece Terazide bir Dolunay gerçekleşecek. Bir çok konularda etkisini göstereceği gibi seçimlerdeki etkisi mümkün olduğundan Hükumet ve Muhalefet arasındaki rekabetin büyümesi, hukuki konularda baskılar artabilir, liderlerle ilgili konular gündemde kısaca önümüzdeki günlerde agresyonun ve tansiyonun yükselmesi ihtimali görünüyor.

Editör: Murat AYDIN