28 .Dönem Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olarak İstanbul 2.bölgeden siyasete atılan  Yakup Pala milletvekili adayı listesinde yer alamayınca çalışmalara ara vermeden devam edeceğini belirtti.
Özel sektörde yönetici olarak görev yapan Alucralı Yakup Pala " Benim ilçem ilim ve ülkem için yapacağım çok projelerim ve çalışacağım çok yolum var. Yakup Pala durmaz çalışır hedefini şaşırmaz. Beyoğlu Belediye Başkanını belirleyen Alucra nüfusu gelecek yerel seçimlerde de tek vücut olarak bu ülke bu vatan ve Giresun için çalışacaktır.
Ben ve arkadaşlarım gelecek seçimlerde bazı bölgelerin kaderlerini belirleyeceğiz. Bizde durmak yok yola devam...
Ak Parti de 3.dönem milletvekili adayı olan hemşerimiz Hasan Turan ağabeyimize ve bu yolda hizmet veren tüm büyüklerimize başarılar diliyorum.

yakuppala hasanturan

CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Özmen'den dikkat çekici projeler CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Özmen'den dikkat çekici projeler

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum.
Gaziosmanpaşa da bulunan seçim irtibat ofisimizi seçim koordinasyon merkezi haline getirdik derdimiz davamızdır." dedi.. 
Sözlerine millet ittifakı içerisinde hareket eden 

yakup pala11

CHP'nin GİRESUNLU milletvekili çıkartmadığı İstanbul da  Giresun Dernekleri ve Platformları ile çok iyi çalışmalar içerisindeyiz. Bununda önemle bilinmesini istiyorum.. Giresunluları hiçe sayanları Giresunlular da hiçe sayacaktır diye umut ediyorum “  diyerek çalışmalarında sınır tanımadığını aktardı.

Editör: Murat AYDIN